Maak de look compleet

Lot 83 Sjaal Bo Licht Grijs

Deze mooie lange sjaal in de kleur Licht grijs  is echt prachtig!
En zo makkelijk te combineren!

Deze sjaals zijn van een mooi dik breisel dus ideaal voor die fijne avondwandeling of als het in de ochtendglorie nog net iets te koud is.
  • Afmetingen: 220×50 cm
  • Materiaal: 50% viscose, 25% polyamide, 20% katoen, 5% spandex
  • Reiniging: wasmachine 30ºC

39,00 Incl. btw.

Wissen
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
Je hebt nog --:--:-- uur om je bestelling te plaatsen
Veilig betalen met je eigen bank via iDeal of Achteraf via Klarna
Gratis afhalen in de winkel
Heb je vragen?
Bel ons gerust voor vragen over het product!
0172 255 225
Gesloten

Andere kochten ook

Sluiten